Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Taylor Swift do të performoj në MTV Video Music Awards

Muzikë  |  08.08.2019 Ora 10:46   
Taylor Swift është konfirmuar se do të jetë njëra ndër performueset që do të marrë pjesë në MTV Video Music Awards.

Kjo do të jetë performanca e parë televizive pas lansimiti të albumit të ri “Lover”. Sëift poashtu është e nominuar në 10 kategori duke përfshirë “Videoklipi më të mirë të vitit” dhe “Këngën më të mirë të vitit”, shkruan RadioPlus.

Ceremonia e ndarjes së çmimeve do të mbahet më 26 gusht.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing