Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Beyonce po mendon ta ribashkoj grupin Desiny's Child

Muzikë  |  07.08.2019 Ora 10:54   
Beyonce dëshiron ta ribashkojë “Destiny’s Child” pas 15 vjetësh, dhe kjo i ka gëzuar fansat e bendit dikur më të popullarizuar femëror.

Një burim i afërt me këngëtaren zbuloi për “The Sun” se bendi më të vërtetë mund të mblidhet këtë here dhe vitin e ardhshëm thuhet se po e planifikojnë edhe një turne koncertesh në SHBA dhe Evropë.

 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing