Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Festivali Ultra Music rikthehet në Australi

Muzikë  |  07.08.2019 Ora 10:52   
Festivali Ultra Music po rikthehet në Australi.

Përmes rrjetit social Instagram, organizatorët e Ultra Music kanë shkruar se në mars të vitit 2020, festivali do të mbahet në dy qytetet e mëdha australiane, Sydney dhe Melburne, shkruan RadioPlus.

Në festival priten të jenë rreth 50 mijë fansa nga e gjithë bota, ku nga afer do ti shohin DJ botëror si Afrojack, Axwell Ingrosso, Martin Garrix e të tjerë.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing