Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Charli XCX ka lansuar këngën e saj më të re me videoklip (Video)

Muzikë  |  18.07.2019 Ora 11:37   
Mbrëmë është lansuar kënga më e re nga albumi i fundit i Charli XCX.

“Gone” titullohet singli që vjen në bashkëpunim me grupin Christine and the Queens, shkruan RadioPlus.

Kënga vjen me videoklip dhe mund ta dëgjoni në platformat muzikore online dhe RadioPlus.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing