Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Ed Sheeran ka hedhur në treg albumin "No. 6 Collaborations Project"

Muzikë  |  12.07.2019 Ora 10:43   
Pas dy muajsh kur edhe ka paralajmëruar projektin me bashkëpunime, Ed Sheeran më në fund ka lansuar albumin e tij.

Seti i këngëve që është I gjithi në bashkëpunime me këngëtar si Camila Cabello, Cardi B, Bruno Mars, Justin Bieber dhe Eminem, përfshinë gjithsej 15 këngë, shkruan RadioPlus.

“No.6 Collaborations Project” mund ta dëgjoni në platformat muzikore online.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing