Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

​Krijuesit e “Game Of Thrones” në google zënë vendin e parë si “bad writers”

Film  |  10.07.2019 Ora 15:40   
David Benioff dhe D.B Weiss krijuesit e serialit “Game Of Thrones” janë ende duke e ndjerë efektin e “dështimit” të sezonit të fundit të këtij seriali. Ndër të tjera ata tani zënë vendin e parë si “shkrimtarë të këqinj” në motorin e kërkimit Google.

Reddit para dy muajsh kanë krijuar një kampanjë ku kanë pyetur fansat të votojnë duke bashkangjitur një foto të Benioff dhe Weiss, ndërsa tani postimi për ta rezulton të jetë I pari kur dikush kërkon për “Shkrimtarët  më të këqinj”.

Edhe pse morën një lumë me kritika nga fansat e cmendur të serialit “Game Of Thrones”, Beioff dhe Weiss, kanë shkruar skenarin për filmin “Gemini Man” të Will Smith me regji të Ang Lee, I cili lansohet në kinema me datën 4 tetor.

Ndërsa dyshja gjithashtu kanë nënshkruar të shkruajnë triologjinë e re “Star Wars” për Dinsey, por që fansat kanë bërë një kampanjë e cila do të jetë për bojkot të këtij projekti, për shkak të zhgënjimit të madh që ata patën me sezonin e ri të “Game Of Thrones”. /radioplus/

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing