Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Ed Sheeran publikon edhe dy këngë të reja (Video)

Muzikë  |  05.07.2019 Ora 10:54   
Ed Sheeran ka publikuar dy këngë të reja në kuadër të albumit të ri “No.6 Collaborations Project” që do të lansohet më 12 korrik.

Dy këngët e lansuara mbrëmë janë bashkëpunime, ku njëra titullohet “Bloë” që vjen me Chris Stapelton dhe Bruno Mars kurse singli tjetër vjen në bashkëpunim me YEBBA që titullohet “Best Part of Me”, shkruan RadioPlus.

Këngët mund ti dëgjoni në platformat muzikore online dhe RadioPlus.Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing