Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Së shpejti një dokumentar për XXXTentacion

Muzikë  |  19.06.2019 Ora 14:24   
Menaxheri i reperit të ndjerë XXXTentacion ka shpërndarë një video të shkurtër të dokumentarit që është bërë për një vjetorin e vdekjes tragjike të tij.

Në rrjetin social Instagram, Solomonsounds ka pbulikuar një klip të shkurtë rreth jetës së XXXTentacion, me baticat dhe zbaticat e tij, shkruan RadioPlus.

Dokumentari pritet të lansohet shumë shpejtë.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing