Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

DJ Snake me hitin e rradhës në bashkëpunim me J Balvin dhe Tyga (Video)

Muzikë  |  18.06.2019 Ora 10:57   
Pas suksesit global të këngës “Taki Taki” me Selena Gomez, Ozuna dhe Cardi B, Dj Snake ka goditur përsëri duke sjellë këngë të re.

Kësaj rradhe Dj francez është bërë ekip me J Balvin dhe Tyga duke lansuar “Loco Contigo”, këngë e zhanrit të përzier reggaeton, EDM dhe Hip-Hop, shkruan RadioPlus.

Këngën mund ta dëgjoni në platformat muzikore online dhe RadioPlus.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing