Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Boy George konfirmon biografinë për jetën dhe karrierën e tij

Film  |  17.06.2019 Ora 14:29   
Këngëtari Boy George tashmë 58 vjeq ka konfirmuar se do të bëhet biografia për jetën dhe karrierën e tij. Ai ka deklaruar për Culture Club se ndoshta ai do të portretizohet nga ylli I serisë Game Of Thrones, Sophie Truner.

“Po tashmë kjo punë ka përparuar. Filmi është shkruar dhe do të jetë me regji të Sacha Gervasi, që në vitin 2018 bëri filmin “My Dinner With herve” , I cili është shumë I mirë”- ka thënë Boy George.

Filmi në fjalë vjen pas suksesit që pati bografia për Freddie Mercury “Bohemian Rhapsody” dhe ai për Elton John me titull “Rocketman”.

Filmi do të përmbajë të gjitha të vërtetat jo edhe gjithmonë në rrugë të mbarë, nga jeta e tij personale por edhe ashtu karriera e tij muzikore./radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing