Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Lansohet albumi post-mortum nga Avicii

Muzikë  |  07.06.2019 Ora 11:11   
Sot poashtu është lansuar edhe albumi post-mortum nga Avicii.

Dj suedez që ndërroi jetë vitin e kaluar, këngët e paërfunduara që ishte duke I punuar, i janë lansuar nga familja e tij për fansat. Seti përmbanë plotë 12 këngë kur përfshihen “Tough Love” dhe “SOS” që vjen në bashkëpunim me Aloe Blacc, shkruan RadioPlus.

Albumin mund ta dëgjoni në çdo platformë muzikore online.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing