Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Susan Boyle po mëson te fluturoj

Muzikë  |  27.05.2019 Ora 14:18   
Ajo e kapi famën kur morri pjesë në Britain’s Got Talent në sezonin e tretë të tij. Ndërsa Susan Boyle tani ka bërë të ditur se tani është duke mësuar të fluturojë, meqë në rininë  e saj shumë gjëra I kanë ikur, ajo nuk e lëshon tashmë asnjë rast për asgjë.

Ylli I këngës “I Dreamed A Dream” aktualisht 58 vjeqe ka pak kohë që ka mësuar të vozisë një bicikletë, megjithatë ka treguar se asesi nuk po mund të mësohet të vozisë veturë.

“Kam menduar për gjërat të cilat më kanë munguar më parë, jam afër të mbush 60 vjec, tani jetoj një jetë komforte dhe po e shijoj, mamaja ime ska qenë e pasur për të më blerë as edhe një bicikletë, tani po I shijoj të gjitha gjërat”- ka thënë Susan, e cila tashmë ka një pasuri prej 22 milionë funtave./radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing