Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Adam Levine largohet nga "The Voice" pas 16 vitesh

Muzikë  |  27.05.2019 Ora 10:46   
Këngëtari amerikan Adam Levine po largohet nga “The Voice” pas 16 vitesh.

Levine më herët kishin njoftuar rikthimin në sezonin 17 të “The Voice” së bashku me Shelton, John Legend dhe Kelly Clarkson. Por vetëm të premten u zbulua lajmi se këngëtari i bendit “Maroon 5” do largohej nga emisioni i famshëm, shkruan RadioPlus.

Ish-gjyqtarja Gwen Stefani do të kthehet për të marrë përsipër karrigen e Levine.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing