Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Miley Cyrus ka debutuar me tre këngë të reja në "Big Weekend"

Muzikë  |  27.05.2019 Ora 10:45   
Miley Cyrus ka performuar tre këngë të reja në BBC Radio 1, në emisionin Big Weekend.

“Cattitude”, “Dream”, dhe “Mother’s Daughter” janë këngët e titulluara të këngëtares ku edhe lajmëroi se kënga e rradhës do të vij shumë shpejtë, shkruan RadioPlus.

Në Big Weekend kanë performuar edhe Charli XCX, Stormzy, Billie Eillish, Future e të tjerë.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing