Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

"I Don't Care" nga Justin Bieber dhe Ed Sheeran, më e dëgjuara e kësaj jave

Muzikë  |  14.05.2019 Ora 11:43   
Ed Sheeran dhe Justin Bieber janë në rrugë për të zënë pozitën e parë në Official Single Chart këtë të premte.

Dyshja që bashkëpunuan duke sjellur këngën “I Don’t Care” po shkon drejtë vendit të parë duke u klikuar mbi 4.7 milionë herë në platformat online, shkruan RadioPlus.

Kënga poashtu ka marrë më së shumti shkarkime për këtë javë.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing