Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Lansohet kënga e dytë post-morthum nga Avicii (Video)

Muzikë  |  13.05.2019 Ora 10:45   
Është lansuar edhe një këngë nga albumi post-mortum “Tim” nga Avicii.

“Tough Love” titullohet kënga që vjen në bashkëpunim me Vargas dhe Lagola ku është lansuar në platformat muzikore online, shkruan RadioPlus.

Albumi post-morthum nga Avicii do të vijë në javët në vazhdim.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing