Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

"Calma" me verzion remix nga Alicia Keys (VIDEO)

Muzikë  |  19.04.2019 Ora 11:04   
Kënga “Calma” nga Pedro Capo dhe Farruko, tani I është bashkuar edhe këngëtarja e famshme Alicia Keys në një verzion remix.

Për verzionin e ri, Keys është shprehur se është një eksperiencë e re për të pasi që është hera e parë që bën pjesë në një këngë latine, shkruan RadioPlus.

Këngen mund ta dëgjoni në platformat muzikore online.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing