Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Jonas Brothers në vendin e parë në Dance/Mix Airplay Show Chart

Muzikë  |  19.04.2019 Ora 11:02   
Jonas Brothers kanë regjistruar për herë të parë, pozitën e parë në Dance/Mix Show Airplay chart me këngën “Sucker”.

Kënga që debutoi më pozitën e parë në Billboard Hot 100, është lansuar edhe në verzione remix nga Sebastian Perez dhe The Cube Guys, shkruan RadioPlus.

Jonas Brothes kanë konfirmuar poashtu që do të performojnë në Billboard Music Awards më 1 maj.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing