Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Është lansuar kënga "Power Is Power" nga The Weeknd, SZA dhe Travis Scott

Muzikë  |  19.04.2019 Ora 11:00   
Dje është lansuar kënga nga albumi I serialit të famshëm televiziv “Game of Thrones”.

“Power is Power” titullohet kënga  që vjen në bashkëpunim mes The Weeknd, SZA dhe Travis Scott, shkruan RadioPlus.

Kolona zanore do të jetë pjesë e albumit “For The Throne” që lansohet më 26 prill.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing