Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Beyonce lanson surprizë albumin "Homecoming"

Muzikë  |  18.04.2019 Ora 11:02   
Beyonce ka befasuar fansat e saj duke lëshuar një album në dokumentarin e saj "Homecoming" në Netflix.

Superylli 37-vjeçar lansoi "Homecoming: Live Album" dje në dokumentarin që eksploron shfaqjet e saj në Festivalin e Muzikës dhe Arteve në Luginën e Coachella 2018, shkruan RadioPlus.

Albumi përmban 40 këngë duke përfshirë "Single Ladies" dhe "Crazy in Love".

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing