Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Natalie ka shpalosur fjalë të cilat nuk I kishte thënë asnjëherë për revistën Porter

Film  |  06.02.2018 Ora 15:00   

Natalie Portman është një fituese e cmimit Oskar dhe Golden Globe, por që karriera e saj si yll në Hollywood, nuk kishte shkuar gjithmonë mirë sic dukej.

Natalie ka shpalosur fjalë të cilat nuk I kishte thënë asnjëherë për revistën Porter. Tashmë 36 vjeqe ylli I filmit “Black Sëan” ka thënë se ka mbi 100 tregime për ngacmime seksuale në Hollywood, dhe se ajo shpalosi disa prej tyre vetëm tani në dritën e iniciativës së kohëve të fundit Time’s Up dhe #Me too.

Ajo ka thënë se me të dëgjuar intervistat e aktoreve të abuzuara fillimisht kishte thënë, “Jo unë nuk kam një të tillë”, por pastaj menjëherë kishte thënë “ Po unë në fakt kam 100 të tilla”.

Aktorja gjithashtu në intervistën e saj ka treguar se si aktore të mëdha kanë hequr dorë nga filmi dhe role të rëndësishme për të krijuar familje.

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing