Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Rita Ora shkruan POWER në dorën e saj të majtë

Muzikë  |  12.02.2019 Ora 14:25   
Duket sikur është pak në pauzë prej muzikës meqë Rita Ora kohëve të fundit ka prezentuar bashkupinimet e saja në modë, si me Escada dhe gjithashtu me brendin e madh Giuseppe Zanotti. Por Rita ka treguar vetë se ka shtuar edhe një tattoo në trupin e saj duke shkruar POWER në dorën e saj të majtë.

Rita ka disa kohë që kur është fjala për tattoo nuk ndërron të famshmit e Manhattan Bang Bang Tattoo. Në anën tjetër Rita Ora u bë temë e mediave meqë u la anash nga nominimi në kategorinë Best Female në Brit Awards, edhe pse ajo u shpall femra nën 30 vjet që theu rekord për më së shumti single në Top 10-she, duke kaluar kështu edhe Shirley Baddey dhe Petula Crark.

Por në anën tjetër ajo u nominua dy herë në katëgorinë Best Video për videot e saj të këngëve “For You” në bashkëpunim me Liam Payne dhe për këngën “Let You Love Me”. Brit Awards do të mbahet më datën 20 shkurt në Arenën O2 të Londrës./radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing