Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Elle Fanning tregon aftësitë e mrekullueshme vokale në filmin e ri “Teen Spirit”

Film  |  12.02.2019 Ora 13:58   
Aktorja Elle Fanning në filmin e ri dramë me titull “Teen Spirit” ka treguar aftësitë e saja të mrekullueshme vokale. Në trailerin e dytë të lansuar të filmit ajo shihet duke kënduar këngën “Lights” nga Elie Goulding, ku Elle duket e mrekullueshme.

Në këtë film Elle luan rolin e një vajze Polake me emrin Violet, e cila është  adoleshente dhe e cila dëshiron të largohet nga qyteti I saj I vogël dhe I qregullt për të kërkuar një karierë të suksesshme në muzikë.

“Teen Spirit” është film nga aktori Max Minghella I cili me këtë dramë bën debutimin e parë si regjisorë, ndërsa producent ka të njejtit te filmit të suksesshëm “La La Land”. Filmi do të godasë kinematë më datën 5 prill në Amerikë./radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing