Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Nicki Minaj anulon pjesëmarrjen në BET Awards

Muzikë  |  12.02.2019 Ora 11:56   
Nicki Minaj ka anuluar pjesëmarrjen në eventin “Black Entertainment Television” pas ofendimeve që ka marrë në Twitter nga persona të caktuar nga ky event ku njëkohësisht ata kanë lavdëruar rivalen e saj Cardi B.

Këngëtarja e hitit Bodak Yellow është artistja e parë femër që fiton cmimin “Albumi më i mirë rap” dhe fansat janë të entuziazmuar, kurse Nicki Minaj është duke u kujdesur vetëm si të shtoj peshë dhe ti bëjë fansat për vete me anë te lookut të saj, është shkruar në Twitter, shkruan RadioPlus.
Pas këtyre postimeve Nicki Minaj ka anuluar pjesmarrjen me arsyen se u ofendua rëndë.

 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing