Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Ariana Grande lanson albumin e saj të pestë

Muzikë  |  08.02.2019 Ora 11:54   
Në më pak se një vit nga lansimi I Sweetener me shumë hite në të, Ariana Grande ka lansuar albumin e saj të pestë “Thank you, Next”, shkruan RadioPlus.

Ky album vjen nga uljet dhe ngritjet që ka pasur ylli amerikan kohëve të fundit, me “Thank You, Next” që është edhe kënga kryesore në këtë album me dedikim të ish të dashurit të saj, të ndjerit Mac Miller dhe divorcit nga I fejuari I saj Pete Davidson.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing