Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

R Kelly nuk do të ketë tur ndërkombëtar

Muzikë  |  08.02.2019 Ora 11:51   
R Kelly ka fshirë nga rrjetet sociale njoftimin per turin e ardhshëm ndërkombëtar. Këngëtari i hitit "I Believe I Can Fly" pati postuar të mërkuren një fotografi ku shkruhej Australi, Zelandë e Re dhe Shri Lanka, do shihemi së shpejti, shkruan RadioPlus.

Por vetëm pas 24 orësh, R Kelly e ka larguar fotografine pa ndonjë arsye, por siç mesohet nga mediat e huaja, organizatorët e kanë anuluar turin sepse këngëtari është duke u akuzuar për abuzime seksuale me të mitura.

 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing