Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

​Michael Douglas –“si më I vjeter di të planifikoj më mirë jetën”

Film  |  06.02.2019 Ora 15:42   
Aktori Michael Douglas ka pranuar se tashmë se si më I vjetër në moshë, po di më mirë të planifikojë jetën. Si 74 vjeq Michael Douglas ka dhënë një intervistë me Daily Mirror ku ka treguar se tashmë ndihet sikur është duke shkuar drejt fundit ndërsa planet po I ecin më mirë.

Duke qenë se në intervistë ai nuk ka lënë pa përmendur edhe betejën e tij me kancerin në fyt, ka thënë se në vitin 2013 ai është rilindur, pasi që mjeku I tregoi që është liruar nga sëmundja.

Michael Douglas është I martuar me aktoren Catherine Zeta Jones për tashmë 18 vjet dhe bashkë kanë dy fëmijë djalin Dylan dhe vajzën Carys. E në anën tjetër Michael ka edhe një djalë nga martesa e tij e parë. /radioplus/

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing