Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Brie Larson tregon se tashmë është shumë e fortë falë Captain Marvel

Film  |  01.02.2019 Ora 12:56   
Aktorja e cila u bë e njohur me filmin e famshëm “Room” Brie Larson, ka treguar në emisionin e Ellen DeGeneres përvojën e saj të mrekullueshme në rolin e saj në filmin  Captain Marvel.

“Jam trajnuar për 9 muaj për rolin tim  në Captain Marvel, dhe tashmë mund të shtyjë një vetur Jeep”-ka thënë ndër të tjera aktorja Larson. Ajo gjithashtu ka thënë se trajnimet I ka bërë me trajnerin e famshëm Jason Walsh, I cili gjithashtu dikur ishte një trajner I Ellen.

Aktorja Brie Larson në filmin Captain Marvel luan rolin e Carol Danvers e cila ishte pilote e Air Force, por pas një ndodhie të cmendur ajo fiton super fuqi. Captain Marvel do të jetë gati për tu shfaqur në kinematë në mbarë botën më datën 8 mars të këtij viti./radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing