Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Skulptura e Dua Lipës do të vendoset në “Madame Tussauds”

Muzikë  |  11.01.2019 Ora 9:41   
Këngëtarja me famë botërore, me prejardhje nga Kosova Dua Lipa do të bëhët pjesë e “Madame Tussauds” në Londër, muzeut të famshëm të skulpturave prej dylli, shkruan Radio Plus.

Lajmin se skulptura e saj prej dylli do të krijohet dhe prezantohet shumë shpejt në “Madame Tussauds”, në mesin e shumë figurave të njohura, e ka konfirmuar vetë Dua Lipa, përmes llogarisë së saj në Instagram.
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing