Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Krahas muzikës, Rita Ora vazhdon të angazhohet në fushën e modës, shumë shpejt me linjë të re të këpucëve

Muzikë  |  09.01.2019 Ora 10:38   
Këngëtarja me prejardhje nga Kosova, me famë botërore, Rita Ora krahas sukseseve në muzikë, të cilat ishin të mëdha gjatë vitit 2018, po vazhdon angazhimet e saj edhe në botën e dizajnit dhe modës, shkruan Radio Plus.

Rita Ora përvec si këngëtare është e njohur edhe për dizajne dhe linjat  e saj për marka të njohura si “Adidas”, “Tezenis”, “Rimmel”, ndërsa tani ajo të provojë aftësitë e saj edhe në dizajn të këpucëve.

Një koleksion i ri i këpucëve do të lansohet shumë shpejt nga Rita Ora në bashkëpunim me dizajnerin e njohur Italian Giuseppe Zanotti, i njohur dizajnet e tij unikë të këpucëve.

 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing