Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Vanessa Hudgens e mrekullueshme për revistën Haute Living

Film  |  08.01.2019 Ora 11:02   
Ajo sapo ka hyrë në të 30-tat me datën 14 dhjetor, por që aktorja Vanessa Hudgens ka treguar se ajo ka qenë jo në gjendje të mirë shpirtërore në të 20-tat e saj.

“Kam kaluar kohën më të mire dhe kohën më të keqe në dekadën time të fundit, fillimisht nuk mund të besoja se jam total një person I rritur dhe pasojat për cdo gjë do ti mbaja vetë, pastaj karriera shkonte mirë, por pastaj humba babin”- janë vetëm disa nga fjalët e Vanessa-s nga intervista e saj në mbrendësi të revistës.

Ajo ka lansuar tashmë filmin e saj më të ri “Second Act” ku bashkë-luan me Jennifer Lopez, për të cilën thotë se I ka ndihmuar shumë në ditët e saja të vështira. ‘Jenn më ka ndihmuar shumë me këshillat e saja” – ka thënë Vanessa e cila gjithashtu në intervistë flet edhe për të dashurin e saj prej shtatë vitesh Austin Butler. /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing