Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Fansat e “A Star Is Born” vërshojnë rrjetet sociale me komente kundër Golden Globes

Film  |  08.01.2019 Ora 10:46   
Përpos aktores Lady Gaga e bossëve të filmit ‘A Star Is Born” janë edhe fansat ata të cilët kanë vërshuar rrjetet sociale dhe jo vetëm me komente negative sa I përket Golden Globes.

Ata madje kanë  pyetur nëse përsonat që vendosin për cmimet kanë parë filmin me protagonistët Lady GaGa dhe Bradly Cooper.

Cmimin Best Motion Picture Drama e mori filmi mbi jetën e Freddy Mercury-t “Bohemian Rhapsody”, ndërsa “A Star Is Born” fitoi vetëm cmimin për këngën më të mirë.

Ky film në fakt pritej të merrte cmimet kryesore dhe më se shumti trofe nga të gjithë konkurentët. /radioplus/
 
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing