Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Britney Spears sërish shkëputet nga muzika

Muzikë  |  07.01.2019 Ora 11:05   
Britney Spears ka vendosur të shkëputet nga muzika për një afat kohor të pacaktuar, pasi do të përqendrohet në përmirësimin e shëndetit të babait të saj i cili po vuan nga një sëmundje që po i rrezikon jetën, shkruan Radio Plus.

Kjo shkëputje do të thotë se koncertet që ajo do të zhvillonte tashmë do të anulohen.

“Po ia dedikoj gjithë fokusin dhe energjinë time familjes. Ne kemi një marrëdhënie shumë të veçantë dhe dua të jem pranë tyre në këtë moment, ashtu siç kanë qenë dhe ata për mua”, ka thënë kështu Britney.

“Ju falënderoj të gjithëve për dashurinë dhe mbështetjen në këtë periudhë të vështirë. Ju kërkoj falje për shqetësimin që mund të ju kem shkaktuar dhe mezi pres të ngjitem në skenë të performoj për ju” është shprehur tutje Britney.

 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing