Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Bebe Rexha kërkon të martohet

Muzikë  |  04.01.2019 Ora 10:57   
 Bebe Rexha është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare në skenën muzikore ndërkombëtare.
 
Bebe ka kohë që nuk e ka përjetuar ndjenjën e dashurisë dhe disa herë e ka cekur se nuk ka mundur ta gjej një të dashur të përkryer.
 
“Për burrin tim të ardhshëm: Të lutem eja dhe më gjej sa më shpejt. Të dua!”, shkruan Bebe në llogarinë në Twitter.

Rexha ditë më parë kishte zbuluar se martesë i kishte ofruar një burrë i martuar që e kishte refuzuar pa menduar dy herë.
Ndryshe, Bebe në të kaluarën kishte deklaruar se nuk do t’i refuzonte edhe meshkujt shqiptar.

Eshtë Flori Mumajesi që i është përgjigjur publikisht thirrjes së Bebe Rexhës.

Flori i ka dërguar mësazh Bebe Rexhës duke i thënë se ai mund të jetë burri i saj.


 
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing