Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Cardi B me album të ri në vitin 2019

Muzikë  |  04.01.2019 Ora 9:51   
Pas sukseseve të mëdha me albumin debutues “Invasion Of Privacy”, reperja e famshme amerikane Cardi B, po mendon të sjellë edhe një album të ri në vitin 2019, shkruan Radio Plus.

Ndërsa ishte live në llogarinsë e saj Instagram, një nga fansat e pyeti se kur do vinte albumi i saj i ardhshëm dhe Cardi B ajo u përgjigj: “Natyrisht që do ketë një album në vitin 2019.”

Sipas Cardi B albumi i ri mund të vije në prill të këtij viti. /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing