Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Nicki Minaj pjesë e filmit “The Angry Birds 2”

Muzikë  |  27.12.2018 Ora 10:48   
Reperja e famshme amerikane, Nicki Minaj ka vërtetuar se është e talentuar edhe në fushën e aktrimit.

Në vitin 2019, Nicki Minaj do ta shohim si aktore në filmin e animuar “The Angry Birds 2” që do dalë në kinema me 16 gusht,
pikërisht në 10 vjetorin e videolojës së famshme “Angry Birds”që është shkarkuar më shumë se 4 miliardë herë.

Reperja Minaj ka marrë pjesë edhe në filma të tjerë si: “Ice Age: Continental Drift”, “The Other Ëoman” dhe “Barbershop: The Next Cut”.
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing