Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Post Malone publikon këngën e re

Muzikë  |  26.12.2018 Ora 10:45   
Reperi i famshëm amerikan, Post Malone, tashmë ka publikuar këngën e tij më të re.

Kënga më e re nga Post Malone mbanë titullin “Wow” dhe u lansua gjatë vikendit bashkë me vidoklip, me motive të festive.

Kujtojmë se Post Malonë është nominuar në katër kategori të “Grammy Awards 2019”.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing