Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Jose Mourinho shkarkohet nga posti i trajnerit te Manchester United

Sport  |  18.12.2018 Ora 11:00   
Manchester United ka shkarkuar trajnerin Jose Mourinho nga klubi këtë paradite.
Klubi e ka konfirmuar lajmin përmes rrjetit social Twitter, shkruan RadioPlus.

“Manchester United ka vendosur ta liroj nga puna trajnerin portugez Jose Mourinho. Ne dëshirojmë ta falenderojmë Jose për punën e tij gjatë kësaj kohe në Manchester United, dhe i dëshirojmë sukses në të ardhmen”.

“Trajneri i ri do të zyrtarizohet këto ditë dhe do të jetë përkohësisht deri në fund të këtij sezoni, teksa klubi gjatë kësaj kohe do të shqyrtoj për një trajner të ri I cili do të jetë i përhershëm” – ka shkruar faqja e Manchester United.

Komentet

Marketing

Tjera në Sport

Marketing