Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

​Rita Ora në lidhje me aktorin Andrew Garfield

Film  |  30.11.2018 Ora 12:27   
Thuhet se këngëtarja Rita Ora tashmë gjendet në fazat e hershme të një romance me aktorin Andrew Garfield. Këngëtarja 28 vjeçe në muajin Shtator u bë e ditur se është ndarë nga I dashuri I saj producenti Andrew Watt, ndërsa tani një burim I ka thënë revistës The Sun se ajo është në lidhje me aktorin yll të Spider Man.

Sipas burimit në fjalë dyshja po arrinë të ketë kontakte me njëri tjetrin edhe pse oraret dhe vendet e tyre të ndryshme të jetës bëjnë që ata të mos jenë pranë njëri tjetrin gjatë gjithë kohës.

Në anën tjetër një ndër lidhjet më të përfolura të Rita Ora-s ishte ajo me DJ Calvin Harris, ndërsa e aktorit Andrew Garfied ishte lidhja e tij me aktoren Emma Stone e cila lidhje kishte ngritjet dhe uljet e saja. Dailymail thuhet të ketë kontaktuar me zëdhënësat e Rita-s dhe aktorit gjithashtu, por nuk ka marrë ende ndonjë përgjigje./radioplus/

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing