Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

​Lady Gaga nuk mban lotët kur flet për Bradley Cooper

Muzikë  |  30.11.2018 Ora 12:03   
Bradley Cooper dhe Lady Gaga luajtën bashkë në filmin “A Star Is Born”. Ndërkohë që ishte në rolin kryesor vetë, Bradley ishte edhe regjisori I këtij filmi, me të cilin bëri debutimin e tij në këtë fushë. 

Në American Cinematheque Award Presentation të mbajtur të enjten , gjatë prezentimit të saj, Lady Gaga shpërtheu në lot, kur kujtoi se Bradly Cooper miku I saj e bëri që ajo të ndjehej sërish si Stefani.

Kështu Lady Gaga nuk mundi të përmbahej kur doli në skenë me bashkë aktorin Sam Elliot dhe që të dy filluan lavdatat për 43 vjeqarin Bradley Cooper dhe arritjet e tij në Hollywood.

Këngetarja e lindur si Stefani Germanotta ndër të tjera në fjalimin e saj tha :”unë vrapova dhe ika nga Stefanipër një kohë të gjatë , duke e quajtur veten Lady Gaga. Ju më sfiduat mua, duke më zhyrtur thellë në një vend ku unë gjeta sërish atë, jam sërish Stefani”. /radioplus/

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing