Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

​Warner Bros do të rikthejë në jetë “Tom & Jerry”

Film  |  16.10.2018 Ora 14:05   
Shtëpia gjigante e filmit Warner Bros e ka në plan që të rikthejë “Tom & Jerry” në ekranet e kinemave, pas pak vitesh. Ata kanë menduar që ribërja e këtij filmi fantastik të bëhet që nga karakteret Live-Action.

Regjisori I filmit “Ride Along” Tom Story thuhet se tashmë ka marrë në dorë punën e regjisë për film. I fundit adaptim I serisë së famshme të animuar, e dedikuar fëmijëve është bërë në vitin 2009.

Thuhet se tema do të jetë e njejtë sikur në seritë e animuara dhe se aty nuk do të mungojnë aspak skenat komike, ndërsa fillimet e xhirimeve përkojnë më vitin e arshëm. /radioplus/

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing