Radio + LivinR - Last chance to dance

                                         

LivinR ka lindur me 10 korrik 1982 ne Chania, vendi i dyte me kosmopolitan grek pas Mykonos. Sukses te madh ka arritur me singlin "Blue island" e cila eshte perdorur edhe per reklamen e Hyundai ne Greqi, dhe ky singel eshte mbeshtetur nga dj te ndryshem si Glenn morrison, Consoul trainin, Ketjak, Chris lawyer & Thomy, Tanto Project etj. Ne Radio Plus u popullarizua me hitet "Come into my world" dhe "To the moon and back". "Last chance to dance" eshte radioshou i perjavshem nga LivinR, i cili u servohet degjuesve te  Radio Plus-it cdo te diel nga ora 17.

 

www.livinr.com

 
   Radio Plus 102.2 FM Stereo!

Pjes e Kolegjit Iliria

Radio Plus 2009 All rights reserved!

Fuqizuar nga rrjeti Kozzer 2009