Radio + Movie News

 

 

Vin Diesel nuk ishte n plan t luaj n Fast And The Furious..
Publikuar mė: 13 Prill 2017
Ai sht pjes e filmit tashm shum t famshm Fast And The Furious, qysh nga seria e par e tij, por q tashm sht thn se Vin n fakt nuk ishte n plan t ishte pjes e kasts.

Pikrisht pr kt rol t Dom, ishte i krkuar Timothy Olyphant, I cili do t luante prkrah Paul Walker, kshtu ishte n fakt krkesa e producentit Neil Moritz, por q t gjitha ran posht kur Timothy e refuzoi rolin pas leximit t skenarit.

Ky ishte fati I Vin Diesel, I cili me t par skenarin tha se ky film ishte pr t. Producenti ka thn se edhe pse Timothy sht nj aktor I mrekullueshm, sht fat I madh pr Fast And The Furious q t ket n kast Vin Diesel.

Kshtu Vin filloi n kt film n vitin 2001 dhe tani sht duke vazhduar edhe n pjesn e 8-t e cila sapo sht lansuar.
Komento
Emri dhe mbiemri: *
Emaili:
Mesazhi: *

shkronja tė mbeturaNuk ka ende asnjė koment
 
   Radio Plus 102.2 FM Stereo!

Pjes e Kolegjit Iliria

Radio Plus 2009 All rights reserved!

Fuqizuar nga rrjeti Kozzer 2009