Radio + Movie News

 

 

Heath Ledger ishte n depression n ditt e fundit t jets.
Publikuar mė: 13 Prill 2017
Shoqria e ngusht e aktorit Heath Ledger, kan deklaruar se aktori ishte n nj lloj depresioni ditt e fundit t jets s tij.

Shum shpejt do t lansohet dokumentari I Am Heath ku njerz t afrt dhe shok t tij kan dhn deklarata lidhur me aktorin e famshm q luajti Jocker, I cili ndrroi jet papritur. Ishte viti 2008 kur aktori u gjet I vdekur n banesn e tij n moshn 28 vjeqe, dhe sipas mjekve e gjitha ishte shkaktuar nga overdoza .

N dokumentar thuhet se aktori psoi thyerje mendore qysh kur u nda nga gruaja e tij Michelle Williams me t ciln bashk kan vajzn Matilda. E n ann tjetr personi I fundit q ka kontaktuar me t ishte motra e tij, dhe se aktori kishte nj infeksion n gjoks dhe nga mjekt ishte kshilluar q t kishte kujdes e t mos prziente medikamentet.

Dokumentari I Am Heath do t filloj transmetimin n Spike Tv m 17 maj.
Komento
Emri dhe mbiemri: *
Emaili:
Mesazhi: *

shkronja tė mbeturaNuk ka ende asnjė koment
 
   Radio Plus 102.2 FM Stereo!

Pjes e Kolegjit Iliria

Radio Plus 2009 All rights reserved!

Fuqizuar nga rrjeti Kozzer 2009