Radio + Movie News

 

 

Bradley Cooper dhe Irina Shayk qujan Lea vajzn e tyre..
Publikuar mė: 11 Prill 2017

Thashethemet se Bradley Cooper dhe Irina Shayk jan br prindr vazhdojn t jen tem kryesore n t gjitha mediat.

Prderisa ishte revista People ajo e cila sjelli e para lajmet pr ardhjen n jet t bebes s ciftit t famshm, E News bn t ditur se fmija sht vajz dhe Irina at e ka quajtur Lea.

Nj burim I cili I ka dhn lajmet E News ka thn se dyshja menjher kan menduar edhe pr nj fmij tjetr, ata dashurohen shum, ka thn burimi pr Bradley Cooper dhe Irina Shayk , pr E News.
Komento
Emri dhe mbiemri: *
Emaili:
Mesazhi: *

shkronja tė mbeturaNuk ka ende asnjė koment
 
   Radio Plus 102.2 FM Stereo!

Pjes e Kolegjit Iliria

Radio Plus 2009 All rights reserved!

Fuqizuar nga rrjeti Kozzer 2009