Radio + Movie News

 

 

Cara Delevingne n filmin Valerian and The City of Thousands Planets..

Publikuar m: 28 Mars 2017

Ajo sht e njohur pr botn e saj krejtsisht ndryshe nga shumica e njerzve n kt bot, por q modelja e shndrruar n aktore Cara Delevingne, edhe ne filmin e ri paraqitet e till.... 

Ryan Gosling n filmin Blade Runner 2.

Publikuar m: 28 Mars 2017

Rikthehet pas shum dekadash filmi Blade Runner, dhe pjes e tij sht edhe aktori zemrthyes I shum femrave Ryan Gosling. Ai dukej pr mrekulli n eventin e organizuar pr filmin n... 

Colin Farrell n ribrjen e filmit Dumbo

Publikuar m: 27 Mars 2017

Dit m par t gjitha mediat shkruajtn se pas Beauty and the Beast, n ribrje do t jen edhe klasik t tjer nga Disney, e ndr ta do t jet edhe Dumbo. Tani vjen lajmi se ndr... 

Agjends s Adam Sandler I shtohen edhe 4 filma t rinj.

Publikuar m: 27 Mars 2017

Adam Sandler tashm ka realizuar 2 filma, komedit The Ridiculous 6 dhe The Do-Over, dhe dy t tjer jan gati pr lansim, t gjitha kto duke iu prmbajtur kontrats me shtpin e madhe... 

Robert Rodriguez vjen me klasikun Escape From New York.

Publikuar m: 27 Mars 2017

Regjisori Robert Rodriguez sht n bisedime q ta risjell historin e arratisjes, nga klasiku n nj film t ri, filmin Escape From New York. Njeriu I cili qndron prapa hit filmave... 

Adrien Brody n filmin Peaky Blinders..

Publikuar m: 24 Mars 2017

Aktori Adrian Brody u b I famshm por edhe fitoi nj cmim Oskar, me rolin e tij n filmin The Pianist. Tani aktori rikthehet n ekranin televiziv me rolin e tij n dramn nga BBC Peaky... 

Power Rangers nga sot n kinemat Amerikane..

Publikuar m: 24 Mars 2017

Power Rangers-at jan rikthyer n ekranin e madh. Seria e re e filmit me robot pati premiern botrore t mrkurn n Los Angeles. 5 personazhet e ktij filmi jan krejt t ndryshm nga... 
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • ...
 •  
     Radio Plus 102.2 FM Stereo!

  Pjes e Kolegjit Iliria

  Radio Plus 2009 All rights reserved!

  Fuqizuar nga rrjeti Kozzer 2009