Radio + Movie News

 

 

Frozen fillimisht nuk kishte fundin q ka sot.

Publikuar m: 30 Mars 2017

Filmi I animuar Frozen nuk ishte i shkruiar kshtu fillimisht, kur edhe bosst e tij dhan iden, pr kt film, I cili pas lansimit u b nj hit I madh. N Box Office gjithsejt mblodhi... 

Scarlet Johansson n premiern e filmit Ghost in the Shell....

Publikuar m: 30 Mars 2017

Aktorja 32 vjeare Scarlet Johansson ka bere publike tashme ndarjen e saj me gazetarin francez, Romain Dauriac, n janar t ktij viti, pas dy vitesh martes. Edhe pse ajo po kalon ... 

Spider-Man: Homecoming nga 7 korriku n kinemat botrore....

Publikuar m: 30 Mars 2017

Filmi i ri Spider-Man: Homecoming do t nis shfaqjen npr kinema nga 7 korriku i vitit 2017. Filmi i ri pr Spider-Manin do t lansohet kt ver, ndrsa Marvel dhe Sony Pictures kan... 

George Clooney tashm ka vendos emrat e binjakve????

Publikuar m: 29 Mars 2017

Aktori George Clooney ishte prezent n CinemaCon n Las Vegas pr ta br premiern e filmit t tij t fundit, komedin Suburbicon. Ndrsa n intervistn me gazetar ai sht pyetur... 

Zac Efron: ushtimet n palestr m hoqn nga droga

Publikuar m: 29 Mars 2017

Zac Efron sht nj ndr aktort m t plqyer n adoleshencn e tij nga vajzat. Qysh nga ajo koh Zac nuk ka ndaluar asnjher s qeni n qendr t krkimeve pr filma tndryshm. Por... 

Russell Crowe shum larg Gladiatorit t dikurshm

Publikuar m: 29 Mars 2017

Aktori Russell Crowe fitues I cmimit Oskar, ishte personi m i krkuar nga kineastt, para disa viteve, e sidomos pas rolit t tij n Gladiator, ku ai mori lavdatat m t mdha pr... 

Dwayne Johnson n promovimin e filmit m t ri Jumanji.

Publikuar m: 28 Mars 2017

Aktori Dwayne Johnson sht pjes e filmit t madh Jumanji I cili do t lansohet pr publikun n dhjetor m datn 22. Dhe t hnn aktori ishte n CinemaCon n Las Vegas Nevada pr t... 
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • ...
 •  
     Radio Plus 102.2 FM Stereo!

  Pjes e Kolegjit Iliria

  Radio Plus 2009 All rights reserved!

  Fuqizuar nga rrjeti Kozzer 2009