Radio + Movie News

 

 

Gwyneth Paltrow n Meksik pr pushime me t dashurin..

Publikuar m: 4 Prill 2017

Plazhi I Cabo San Lucas n Meksik ishte I zn kto dite me paparazz t shumt, t cilt ishin aty pr t prcjell edhe pushimet e yllit t filmit, aktores amerikane Gwyneth Paltrow. ... 

Jake Gyllenhaal kryesori I filmit Life..

Publikuar m: 3 Prill 2017

Nj film I zhanrit triller - fantastiko shkencor, q tashm sht lansuar n kinemat botrore, ka br shum njerz q t flasin pr t, por q edhe interersimi pr kt film ishte shum... 

Nicole Kidman m e lumtur se kurr me Keith Urban.

Publikuar m: 3 Prill 2017

Jan pikrisht serit televizive t cilat kan filluar t shfaqen ku luan Nicole Kidman, q shumica e njerzve kan menduar se do t jen vula e ndarjes s saj nga burri I saj Keith Urban.... 

Hugh Jackman n xhirimet e filmit The Greatest Showman.

Publikuar m: 3 Prill 2017

Hugh Jakcman dhe aktorja Michelle Williams jan par teksa jan duke xhiruar disa skena nga filmi I tyre I prbashkt The Greatest Showman, n New York. Filmi sht I zhanrit mjuzikl,... 

Vazhdojn t jen t hidhruar Dwayne Johnson dhe Vin Diesel..

Publikuar m: 31 Mars 2017

Nj grindje q ndodhi n gushtin e vitit q lm pas, kur edhe ishin ditt e fundit t xhirimeve t filmit The Fate Of The Furious, n mes t Dwayne Johnson dhe Vin Diesel, duket se... 

Naomi Watts n filmin The Book of Henry.

Publikuar m: 31 Mars 2017

Aktorja australiane Naomi Watts, duket e mrekullueshme n rolin e saj t ri n filmin The Book of Henry. Tashm ka dal edhe trailer I ri I filmit I cili sht prezentuar n CinemaCon,... 

Brad Pitt shum shpejt do t shihet n War Machine

Publikuar m: 31 Mars 2017

Filmi m I ri me protagonist Brad Pitt, War Machine, do t transmetohet n Teflix me datn 26 maj. Kan mbetur edhe 2 muaj nga premiera e ktij filmi, kur tashm sht lansuar trailer I... 
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • ...
 •  
     Radio Plus 102.2 FM Stereo!

  Pjes e Kolegjit Iliria

  Radio Plus 2009 All rights reserved!

  Fuqizuar nga rrjeti Kozzer 2009