Radio + Movie News

 

 

Vin Diesen kujton puthjen me Charlize Theron..

Publikuar m: 6 Prill 2017

Meq filmi ka t bj me shpejtsin, nuk ndodhin t gjitha gjrat edhe aq shpejt gjat xhirimeve t filmit The Fate Of The Furious . Aktori Vin Diesel, ka thn n nj intervist se... 

Robert Pattinson n premiern e filmit The Lost City Of Z.

Publikuar m: 6 Prill 2017

Protagonistt e filmit The Lost City Of Z, Robert Patinson dhe Charlie Hunnam, thuhet t mos ken pasur komunikim gjat xhirimeve t filmit t tyre t prbashkt. Prsona t prfart me... 

Mark Wahlberg, Will Ferrell dhe Mel Gibson bashk ne Daddys Home 2..

Publikuar m: 5 Prill 2017

Padyshim se Mark Wahlvberg, Will Ferrell dhe Mel Gibson jan nj treshe e plqyer shum nga filmdashsit, ata kan vendosur t vijn bashk n episodin e dyt t filmit Daddys Home 2.... 

Avatar do t filloj xhirimet n vjesht.

Publikuar m: 5 Prill 2017

Vazhdimi I radhs I Avatar do t filloj xhirimet n kt vjesht. Kshtut paktn ka deklaruar aktorja Sigourney Weaver, e cilaishte pjes e ktij filmi n vitin 2009. Ylli 67 vjeq I... 

Jennifer Aniston dhe Justin Theroux n premiern e The Leftlovers.

Publikuar m: 5 Prill 2017

Tashm sht e ditur se ku Jennifer Aniston sht ajo do marr t gjith vmendjen, kshtu ndodhi edhe n premiern e sezonit t tret t The Leftlovers nga HBO, ku luan burri I saj... 

The Boss Baby n krye t Mojo Box Office..

Publikuar m: 4 Prill 2017

Mojo Box Office ka ndryshuar kt jav, aty prin filmi I animuar The Boss Babyduke grumbulluar 49 milion dollar dhe I cili film I animuar mundi kshtu Beauty And The Beast. N kt... 

Antonio Banderas I rikthehet jets s shndetshme..

Publikuar m: 4 Prill 2017

Pas nj sulmi n zemr q pati aktori Antonio Banderas, ai u detyrua t vj nj rregill sa I prket jets s tij e n veqanti ushqimit. Kjo n fakt ishte edhe pika kur ylli I Zoro-s... 
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • ...
 •  
     Radio Plus 102.2 FM Stereo!

  Pjes e Kolegjit Iliria

  Radio Plus 2009 All rights reserved!

  Fuqizuar nga rrjeti Kozzer 2009