Radio + Music News

 

Bebe Rexha paralajmron kng t re
Publikuar mė: 5 Prill 2017
Kngtarja shqiptare Bebe Rexha ka br t ditur se s shpejti do t sjell nj kngn e saj t re. Kt e ka br t ditur prmes nj video t shkurtt t ciln e ka publikuar n llogarin e saj n Instagram. Kngtarja dit m par ka zbuluar se pr krijimtarin muzikore frymzohet prej Marlyn Monroes, Rihanna dhe Beyonce.
Komento
Emri dhe mbiemri: *
Emaili:
Mesazhi: *

shkronja tė mbeturaNuk ka ende asnjė koment
 
   Radio Plus 102.2 FM Stereo!

Pjes e Kolegjit Iliria

Radio Plus 2009 All rights reserved!

Fuqizuar nga rrjeti Kozzer 2009